Remiantis 2014 m. Viso pasaulio trenerių apklausa, 84% vartotojų pranešė, kad daugiau nei 40% pagerėjo mokinių mokymosi veikla  20–30 užsiėmimų.

Neurogrįžtamojo ryšio (NGR) smegenų treniruotės leidžia kiekvienoms smegenims pagerinti savo darbą, tiesiog pateikiant realaus laiko atsiliepimus apie savo elgesį. Panašiai kaip veidrodis, NGR nesukelia tiesioginio poveikio, o tik atspindi tai, kas vyksta, todėl smegenims ir centrinei nervų sistemai leidžiama informaciją naudoti taip, kaip geriausia kiekvienam asmeniui individualiai.

Mokymosi sunkumai

Kadangi „NeurOptimal®“ yra naudojamas holistiniams smegenų kūno rengybos tikslams, o ne tiksliniam gydymui, ir todėl, kad žmonės yra unikalios ir sudėtingos būtybės – kiekvienas individas paprastai turi įvairių problemų, negalime numatyti, koks bus treniruočių rezultatas kiekvienam asmeniui. Jokių teiginių apie „sutrikimo“ gydymą. Galima sakyti, kad „NeurOptimal®“ NGR treniruotės yra malonios, lengvos, lengvos, neinvazinės ir nerizikuojančios.

NGR nėra ADHD ar kitų mokymosi sutrikimų ar būklių gydymas, tai atsipalaidavimo, streso valdymo ir savęs optimizavimo priemonė. Vaikai, turintys bet kokio tipo mokymosi skirtumų, mokykloje dažnai patiria stresą ir pasitikėjimo savimi stoką, kai jaučiasi esantys skirtingi. NGR treniruotės gali padėti vaikams jaustis ramiau, esant kitokiai streso ir iššūkių aplinkai, suteikiant jiems galimybę atlikti geriausius savo sugebėjimus ir visapusiškai pasinaudoti siūlomomis intervencijomis.

Vaiko hiperaktyvumas – ADHD

Jei jūsų vaiko hiperaktyvumas nėra laikinas, bet nuolatinis reiškinys, turėtumėte imtis visapusiškos korekcijos. Kaip sumažinti vaikų hiperaktyvumą? Hiperaktyvumo gydymas arba, tiksliau sakant, korekcija turėtų būti atliekama sistemingai. Pasirūpinkite savo vaiku – galimybė “ išsikrauti legaliai “ dienos metu (sportas, šokiai, lauko žaidimai gamtoje); 

– Sveika mityba be sunkaus baltymingo maisto. Svarbu, kad vaikas valgytų tuo pačiu metu  prie stalo ramioje aplinkoje. Televizorius neturėtų veikti, priešingu atveju, mes „valgome“ informaciją, kurią gauname kartu su maistu.

Tegul geriau skamba klasikinė ar sakralinė muzika; – emociškai stabili atmosfera namuose, rami meilės kalba; – kelios „pertraukėlės“ dienos metu, kai pašaliname visus dirgiklius ir atsisėdame su savo vaiku poilsiui ir 10 minučių pokalbiui; – Iš anksto pasiruoškime miegui, neskubėdami skaitydami pasakas. Ir, žinoma, būtina pašalinti psichiką stimuliuojančius dirgiklius – radiją, televiziją. Apribokite prieigą prie kompiuterio, uždrauskite kompiuterinius žaidimus. 

O ką galime patarti mokytojams, kurių pamokose hiperaktyvūs vaikai? Puiki mokytoja Shalva Aleksandrovich Amonashvili sako: „Tapkite dar hiperaktyvesni už savo mokinius. Siūlykite daug mokomųjų žaidimų, nuolat keiskite užduočių tipus. Tuomet hiperaktyvus vaikas taps deimantu jūsų klasėje. “ A. Įrodymai rodo, kad sutrikus dešinės priekinės skilties funkcijai, gali atsirasti dėmesio deficito hiperaktyvumo sutrikimas (ADHD). Atsirandantys simptomai yra neryžtingumas, blaškymasis, hiperaktyvumas. NGR treniruotės gali padėti. Sesijų pasekoje normalizuojasi elgesys,  nepriklausomai nuo vaistų vartojimo ar elgesio terapijos.

Ilgą laiką ADHD gydymui buvo naudojami tokie vaistai kaip Ritalin, Concert ir Dexedrine. Tačiau naujausi tyrimai parodė, kad šie vaistai nedaro jokio poveikio kai kurių vaikų ADHD klinikiniam gydymui. Be to, šie vaistai turi šalutinį poveikį, pavyzdžiui, nerimą, dirglumą, pilvo skausmą, sumažėjusį apetitą, nemigą ir galvos skausmą. Tačiau pastebima, kad NGR treniruotės yra susijusios su ilgalaikiu pagerėjimu. Tyrimai parodė, kad žmonės, sergantys ADHD, turi lėtesnį smegenų bangos aktyvumą (teta) ir mažesnį beta aktyvumą nei sveiki žmonės. ADHD tikslas yra sumažinti smegenų aktyvumą teta juostoje ir padidinti jų aktyvumą beta intervale (arba sumažinti teta / beta santykį) viršūnėje (elektrodas). Pastebima, kad sumažėja hiperaktyvumas ir pagerėja  pastovaus dėmesio rodikliai.

Yra galimybė tėvams kartu su vaikais dalyvauti NGR treniruotėse. Vaikams tai patinka, kai tėvai treniruojasi kartu su jais, o tėvai taip pat mėgaujasi mokymais.

„NeurOptimal®“ buvo naudojamas visame pasaulyje daugiau nei 17 metų ir daugiau nei 3 milijonus treniruočių valandų.

Žemiau rasite keletą naujausių atsiliepimų, kurie suteiks jums supratimą apie tai, apie kokias permainas kalba.

Parašyk mums per Facebook!