MINTYS PATOGIAM KŪNUI
KAIP SIEKTI TIKSLŲ? KAIP PADIDINTI ENERGIJĄ?

Neurogrįžtamojo ryšio būdas gali padėti sustiprinti dėmesio koncentraciją natūraliai!

Tavo pokyčiai prasideda čia

Dinaminis neurogrįžtamojo ryšio metodas sukurtas klinikinių psichologų, „NeurOptimal® sistema“ yra pirmoji ir vienintelė pasaulyje dinaminė „Neurofeedback®“ smegenų treniravimo sistema.

PIRMOJI NEUROGRĮŽTAMOJO RYŠIO (NGR) SESIJA

Individualus smegenų treniravimas, konsultacija su specialistu, trumpa šio unikalaus požiūrio įžanga, smegenų sinergijos, ritmo ir savireguliacijos schemų apžvalga.

 

45€

REGISTRUOTIS

NEUROGRĮŽTAMOJO RYŠIO 10 SEANSŲ PAKETAS

Įprastos sesijos galimos tik po pirmosios NGR sesijos. Reguliarūs neurogrįžtamojo ryšio užsiėmimai treniruoja jūsų smegenis optimaliam ir dinamiškam vystymuisi.

 

270€

REGISTRUOTIS

Apmokėjimas garantuoja sesijos rezervaciją.

REGISTRACIJADažniausiai užduodami klausimai (D.U.K.)

Ar neuroterapija (NGR) yra veiksminga?

Nors šis metodas nėra panacėja – vaistas nuo visų ligų, neuroterapija teigiamai veikia bemaž visus, o pokyčiai išlieka ilgą laiką. 95% mūsų klientų tvirtina, kad po seansų pastebi žymų pagerėjimą, kuris viršijo jų lūkesčius.

Beje, svarbu pažymėti, kad jeigu vaikas ar suaugęs, kasdien didelę laiko dalį praleidžia fiziškai ar emociškai užterštoje aplinkoje, nebus paprasta išsaugoti gerą savijautą ilgam. Todėl dalis klientų periodiškai lanko neurogrįžtamojo ryšio (NGR) sesijas tiesiog geros savijautos profilaktikai.

(NGR) yra labai veiksminga daugeliu, pastraipoje skiltyje “ Neurogrįžtamasis ryšys“, „Atsiliepimai“ paminėtų atvejų ir pasireiškia akivaizdžiai geresne savijauta ir savikontrole esant nerimui, priklausomybei, depresijai, autizmui, epilepsijai, nemigai, stresui po galvos traumų, norint pagerinti veiklos efektyvumą. NGR sesijos gali būti pagrindine jūsų smegenų „fitneso“ programa, lėtinančia smegenų senėjimą ir prailginančia Jūsų gyvenimo trukmę.

Kas vyksta NGR treniruočių metu?

Prieš pirmąją neuroterapijos (NGR) sesiją, jūsų treneris gali paprašyti užpildyti trumpą klausimyną apie tai kaip jaučiatės. Tada jus pakvies atsisėsti  į patogų krėslą. Sensoriai tvirtinami prie galvos odos (sesijos metu prisegami trys sensoriai ant ausų ir du maži jutikliai ant galvos šonų.), kompiuterinė programa nuskaito smegenų bangas ir registruoja elektroencefologramą, šios bangos integruojamos į jūsų klausomą muziką ar žiūrimą filmą, kaip pertrūkiai garse ar vaizde. Šie pertrūkiai atsiranda, kai smegenų bangų virpesiai yra neefektyviose smegenų zonose. Jūs, klausydami muziką, gaunate grįžtamą savo smegenų bangų virpesių informaciją. Šis principas remiamasi unikaliu dinaminiu neuroninio grįžtamojo ryšio (NGR) realiu laiku principu, kai “tiesiog” teikiama informaciją į jūsų smegenis, mikrosekunde po mikrosekundės, kurią smegenys gali naudoti savo taškų „užstrigimo“ atlaisvinimui ir organizuotis pačios. Kai smegenys tai daro, paprastai klientai jaučiasi geriau, lengviau pasiekiamas optimalus smegenų veikimas. NGR metodas nėra invazinis, t.y. tiesiogiai įtakojantis procesus Jūsų centrinėje nervų sistemoje. Jis neverčia smegenų keisti jūsų sąmonės būsenos. Jis veikia kaip veidrodis – teikia informaciją smegenims apie jų pačių veiklą, kurią smegenys gali panaudoti balansui atkurti. Dėl šios priežasties NGR yra labai saugus ir visiškai be šalutinio poveikio. Tačiau pokyčiai gali būti galingi ir naudingi. Jūsų treneris gali įrašyti smegenų pradinį nuskaitymą ir peržiūrėti jį kartu su jumis po treniruotės. Nors tai nėra absoliučiai būtina smegenų treniravimui, tik gali būti įdomu pažvelgti į savo smegenų veiklą tuoj po treniruotės, lyginant ją sesijos pradžioje ir pabaigoje, taip pat laikui bėgant. Nors NeurOptimal siūlo keletą labai įdomių būdų, kaip įvertinti savo pažangą, galiausiai visada svarbiau kaip jūs jaučiatės ir kaip sekasi susidoroti su pasitaikančiais naujais iššūkiais jūsų gyvenime. Tai, ką davė jums treniruotės ir yra pirmoje vietoje!

Ar greitai pastebėsiu pagerėjimą, kiek seansų reikia?

10 sesijų gali užtikrinti pokyčius, kuriuos jūs patys pastebėsite. Žmonės, dalyvavę NGR sesijose pastebi, kad grįžta savojo „aš“ pajautimas – budrumas ir atsipalaidavimas, gyvumas ir ramybė tuo pačiu metu. Smegenyse vyksta tokios organiškos permainos, kad tai, ką jūs jaučiate ir veikiate, atrodo visiškai natūralu – ir tai tiesa, nes jūs tampate savimi ir veikiate mažiau sąlygojamas automatinių reakcijų. Tai nereiškia, kad jūs daugiau nesusidursite su gyvenimo problemomis, tai tiesiog reiškia, kad jūs jas susitvarkysite sveikesniu būdu ir jausmai ne taip svyruos kaip anksčiau.

Ar pasireiškia šalutinis poveikis?

Kadangi treniruočių metu aktyvuojasi smegenų savireguliacijos mechanizmas – smegenys pačios balansuojasi, pokyčiai gyvenime paprastai vyksta gana sklandžiai ir palaipsniui.

Kartais klientams iškyla buvę simptomai kol galutinai jie išnyksta. Tai šiek tiek primena situaciją kuomet atsisakius rūkymo, dar kurį laiką užeina stiprus noras parūkyti. Žmonės dažnai pastebi nuovargio būseną, panašiai kaip mokantis naujo įgūdžio. Galima tikėtis ryškesnių sapnų, kol protas nusistovi į labiau subalansuotą būseną.

Ar šis medodas plačiai taikomas pasaulyje ir Lietuvoje?

Mokslo samprata apie smegenų veiklą sparčiai keičiasi. Bemaž prieš dešimtmetį buvo manoma, kad smegenų biosrovių modeliai yra nesvarbūs; smegenys buvo traktuojamos kaip fiksuotos ir nekintančios. Todėl neuro-grįžtamasis ryšys (NGR) buvo laikomas „moksliškai neįmanomu“, todėl buvo atmestas.

Šių dienų medicinos mokslas suprato, kad šie seni įsitikinimai apie smegenis buvo tiesiog mitas. Neuroplastiškumas (smegenų gebėjimas mokytis ir kisti per visą gyvenimą) dabar jau mokslinių tyrinėjimų, o ne ironijos objektas.

Mokslo samprata apie smegenų veiklą keitėsi taip greitai, kad gydymo įstaigos dar tik pradeda integruoti šį naują požiūrį; taigi tik keletas psichologų ir gydytojų turi žinių apie NGR ar jo pritaikymą . NGR turi sudėtingą, mokslo įrodymais pagrįstą, požiūrį ir kiekybiškai pagrįstus rezultatus (žr.apie tyrimus čia …), remiantis 50 metų klinikinių pritaikymu.

Kiek trunka neuroterapijos seanso poveikis?

Savaitės po sesijų yra labai svarbios, nes gaminasi nauji neuroniniai tinklai, kurie pradeda dominuoti prieš senus. Svarbu prisiminti, kad jūs galite rinktis sveikesnį maistą, teigiamai mąstyti ir įgyvendinti pokyčius, kuriuos jums reikia padaryti.

Kuo daugiau jūs naudojate savo naujasias neuronų jungtis, tuo labiau dominuojančios jos tampa. Tai smegenų prigimtis ir visų naujų įgūdžių mokymosi pobūdis.

Smegenys natūraliai siekia subalansuotos, stabilios būklės, todėl, kai jos jau treniruotos, joms sunkiau išeiti iš pusiausvyros ir lengviau grįžti į pusiausvyrą. Siekiant užtikrinti ilgalaikius rezultatus, negerkite alkoholio ir nenaudokite pramoginių narkotikų gydymo metu ir keletą savaičių po sesijų. Smegenų neuronai tampa „guminiai“ alkoholio ir narkotikų poveikyje ir nesugeba sukurti ilgalaikių nervų tinklų. Jeigu vaikas ar suaugęs, kasdien didelę laiko dalį praleidžia fiziškai ar emociškai užterštoje aplinkoje, nebus paparasta išsaugoti gerą savijautą ilgam. Todėl dalis klientų periodiškai lanko neurogrįžtamojo ryšio (NGR) sesijas tiesiog geros savijautos profilaktikai.

SEMINARAI

Po jūsų kvietimo mūsų ekspertai gali skaityti paskaitas klausimais, susijusiais su smegenų darbu, smegenų funkcijomis. Priede galite pažvelgti į kai kurias mūsų įmonės ekspertams gerai žinomas temas. Paskaitos paprastai gali būti užsakomos likus 14 darbo dienų iki renginio, prisijungus prie anketos arba paskambinus mūsų telefono numeriu. Galite klausytis paskaitų trimis kalbomis, jei reikia, mes taip pat organizuojame internetinius seminarus.


Sąrašas
Atsiliepimai

Egidija Talalienė – psichologė, psichoterapeutė, lektorė, mindfulness mokytoja, Neurogrįžtamojo ryšio sertifikuota trenerė.

KODĖL TAI DARAU?

Šiomis veiklomis užsiimu nes noriu padėti žmonėms klestėti tampant sąmoningais. To siekiu padėdama žmonėms save pažinti ir  įtvirtinti jiems naudingus įpročius, pokyčius.

Noriu jums padėti spręsti pačias įvairiausias ir sudėtingiausias problemas savarankiškai. Tūkstančiai žmonių jau išsprendė jiems iškilusius sunkumus, dalyvaudami Dėmesingumu grįstos psichologijos (mindfulness) kursuose, šeimos psichoterapijos ar individualiose sesijose. Tačiau 30 metų patirtis parodė, kad labai daug žmonių sunkiai net ir su mokytojo, psichoterapeuto pagalba keičia įpročius, todėl nuosekliai pati besimokydama ir ieškodama būdų kaip padėti žmonėms, suradau  būdą tiems, kuriems itin sunku atsikratyti priklausomybių, įveikti stresą, nemigą, depresiją taip pat vaikams, kurie patiria autizmo, dėmesingumo sunkumus – tai NEUROGRĮŽTAMOJO RYŠIO BŪDAS.

Tomas Vasiliauskas – sveikatos psichologas

Šiomis dienomis mokslas vis sparčiau žengia į priekį, o jis suteikia naujus ir pažangius įrankius, padedančius mums tobulėti. Ne išimtis yra ir psichologijos mokslas. Studijų metu pradėjau gilintis į naują terapinį įrankį – metodą, vadinamą biogrįžtamuoju ryšiu. Šia sritimi pradėjau aktyviai domėtis, nes tai yra unikalus ir technologiškai pažangus būdas, galintis padėti įveikti patiriamą nerimą, stresą, nemigą bei lėtinius skausmus. Tikiu, jog biogrįžtamasis ryšys gali būti naudingas kiekvienam iš jūsų.

Gilinant savo žinias nerimo ir streso srityje, man teko pačiam įsitikinti, jog egzistuoja didelė įvairovė skirtingų technikų bei metodų padedančių atsipalaiduoti, pavyzdžiui: meditacijos, joga, įvairaus pobūdžio relaksaciniai pratimai, meno terapijos rūšys, tačiau ne kiekvienam žmogui visa tai yra tinkama ir paveiku. Atlikdamas įvairaus pobūdžio relaksacinius pratimus su klientais pastebėjau, jog ne visiems pavyksta tinkamai atsipalaiduoti. Tačiau turime suprasti, jog siekiant suvokti savo kūno poreikius, jo veikimo principus, reikia laiko, tinkamų žinių ir praktikos. Biogrįžtamojo ryšio metodu bei kitomis man žinomomis priemonėmis siekiu padėti žmonėms atsipalaiduoti geriau pažinti save ir savo kūną.