„Ilgai ieškojau būdo, kaip padėti savo vaikams, NGR man suteikė galimybę pakeisti jų gyvenimo kokybę. Nėra žodžių! Ačiū.” – klientė A. V.


„NGR transformuoja! Asmeniškai man pašalino nepageidaujamas savybes, kurias išsiugdžiau per visą savo gyvenimą, ir sustiprino mane. Tai ilgalaikis poveikis.” – klientas D.


„Atrodo, kad mano sūnaus dėmesio koncentracija ir atmintis pagerėjo. Jis vakar man pasakė, kad jo mokytojas džiaugiasi, jog jis greitai ir gerai įsimena naują  informaciją. Tai jam yra didžiulis pasiekimas. Visą gyvenimą mano sūnus kovojo su šiomis problemomis! Manau, kad jis ir atrodo tiesiog laimingesnis, nei kaip būdavo anksčiau. Labai ačiū !!!!“ – S. M. 


„Mano sūnus reguliariai praktikuojasi su neurogrįžtamuoju ryšiu. Tai leido jam savarankiškai reguliuoti, labiau kontroliuoti savo emocijas ir reakcijas. Per penkerius metus darbo su autizmu tai yra stebuklas!“ – K. S.


„Neurogrįžtamasis ryšys pašalino mano papildomą raumenų įtampą. Tai leido man geriau jaustis. NGR taip pat padėjo išvalyti mano mintis, kas yra didžiulė pagalba priimant svarbius sprendimus.“ – S. H.


„Po trijų mėnesių mano rezultatai sporte pagerėjo nuo 18 iki 8 vietos. Tai verta investicijų ir tęstinių užsiėmimų.“ – A.


„Mano neurogrįžtamojo ryšio treniruočių rezultatai: per visas varžybų dienas miegojau puikiai, sugebėjau sutelkti dėmesį į savo raumenų judesius, o po 3 dienas trunkančių varginančių varžybų jaučiausi visiškai nepraradęs jėgų“ – S. G. H. 


„Prieš smegenų treniruotes mane kankino didelis nerimas. Tai vargino ir kliudė daryti viską, ką galiu.“ – E.


„Svarbiausios permainos, kurias pastebėjau, įvyko per pirmuosius du mėnesius. Pastebėjau padidėjusį dėmesingumą ir susikaupimą. Ne tik per mano sporto varžybas ​​ir treniruotes, bet ir mano kasdieniniame gyvenime.“ – G. V.


„NeurOptimal®“ treniruotės ir sunkus darbas padeda sportininkams nustatyti naujus asmeninius rekordus Will Satch“ – „GB GB Rower“ komanda ir Rio olimpinių žaidynių aukso medalininkas pasirinko NGR treniruotes, nes jis norėjo stipresnės dėmesio koncentracijos ir , kad padėtų jam išlikti „zonoje”. Pagarbiai P. C.


Aukso medalininkė Nur Syahidah ruošiasi būsimom varžybom NGR treniruotėje su „NeurOptimal®“.


Čempionas Josh Brueckner MMA prieš sekančios dienos didžiąją kovą mėgavosi neurogrįžtamojo ryšio treniruote su „NeurOptimal®“.


„Dėkoju NGR, su NeurOptimal® Aš viršijau savo finišo laiką „Ironman 70.3 Oceanside“. – Brian J. Ca.


Užpildykite formą ir mes įdėsime jūsų atsiliepimą apie mus!