„Ilgai ieškojau būdo, kaip padėti savo vaikams, NGR man suteikė galimybę pakeisti jų gyvenimo kokybę. Nėra žodžių! Ačiū.“ – klientė A.V.


„NGR transformuoja! Asmeniškai man pašalino nepageidaujamas savybes, kurias išsiugdžiau per visą savo gyvenimą, ir sustiprino mane. Tai ilgalaikis.“ – klientas Deivis.


„Atrodo, kad mano sūnus reaguoja nuostabiai. Jis vakar man pasakė, kad jo dėstytojas taip didžiuojasi, kaip greitai ir kaip gerai saugo informaciją. Tai jam yra didžiulė. Visą gyvenimą jis kovojo su tuo! Manau, kad jis daug greičiau įsimena savo žodyno žodžius ir atrodo tiesiog laimingesnis, nei aš jį seniai mačiau !!! Labai ačiū !!!!“ – S.M. sistemos vartotojas namuose po mėnesio.


„Mano sūnus gauna neurogrįžtamąjį ryšį. Tai leido jam savarankiškai reguliuoti, labiau kontroliuoti savo emocijas ir reakcijas. Penkeriems metams su autizmu tai nėra stebuklas!“ – K.Sone.


„Neurogrįžtamasis ryšys pašalino mano papildomą raumenų įtampą, kuri leido man geriau svyruoti, NGR padėjo išvalyti mano mintis, kurios padėjo priimant sprendimus.“ – Scott Hawley, Kanada.


„Po trijų mėnesių mano rezultatai pagerėjo nuo 18 iki 8 vietos, o šiandien – 12. Tai verta investicijų ir tęstinių užsiėmimų.“ – Allen, golfas.


„Mano neurogrįžtamojo ryšio treniruočių rezultatai: per visas varžybų dienas miegojau puikiai, jausdavau ramų sugebėjimą sutelkti dėmesį į savo judesius, o po 3 dienas trunkančias varginančias varžybų jaučiausi visiškai energingas“ – Stevenas G. Hammingas, 2014 m. Pasaulio „Crossfit“ čempionas.


„Prieš smegenų treniruotes mane kankino didelis nerimas. Tai vargino ir kliudė daryti viską, ką galiu.“ – Eleni.


„Svarbiausios permainos, kurias pastebėjau, įvyko per pirmuosius du mėnesius, kai aš naudojuosi sistema. Pastebėjau padidėjusį dėmesingumą ir susikaupimą. Ne tik per mūsų lenktynes ​​ir treniruotes, bet ir mano kasdieniniame gyvenime.“ – Olandijos olimpinis irkluotojas Govertas Viergeveris.


„NeurOptimal®“ treniruotės ir sunkus darbas padeda sportininkams nustatyti naujus asmeninius rekordus Will Satch“ – „GB GB Rower“ komanda ir Rio olimpinių žaidynių aukso medalininkas pasirinko NGR treniruotes, nes jis norėjo stipresnės dėmesio koncentracijos ir , kad padėtų jam išlikti „zonoje“. Pagarbiai Carl Parnell.


Aukso medalininkė Nur Syahidah ruošiasi būsimom varžybom NGR treniruotėje su „NeurOptimal®“.


Čempionas Josh Brueckner MMA prieš sekančios dienos didžiąją kovą mėgavosi neurogrįžtamojo ryšio treniruote su „NeurOptimal®“.


„Dėkoju NGR, su NeurOptimal® Aš viršijau savo finišo laiką „Ironman 70.3 Oceanside“. – Brian J. Ca.


Užpildykite formą ir mes įdėsime jūsų atsiliepimą apie mus!