Jokia sistema, kuri teigia, kad padeda kovoti su depresija, greičiausiai nebus tobula, nes ji veikia tik vieną konkrečią smegenų sritį. Vaistai ir gydymo metodai paprastai sukelia trumpalaikį pagerėjimą, nes jie paveikia tam tikrus taškus ir yra invaziniai.

NeurOptimal® dinaminė smegenų treniravimo sistema, kuria grindžiami Neurodelta seansai, yra unikalus požiūris, naudojant natūralias technologijas. Ši sistema buvo kuriama daugiau nei 50 metų ir padeda dirbti su smegenimis netiesiniu formatu. Smegenys ir centrinė nervų sistema yra viena sistema, o ne skirtingų, nesusijusių zonų rinkinys, kaip buvo manoma remiantis praeities tyrimais. Smegenys nuolatos mokosi ir pačios treniruojasi.

Dinaminėje sistemoje NeurOptimal® rasti disfunkciniai smegenų funkcijos modeliai – pasipiktinimas (iš angliško žodžio „perturb“ – sutrikdyti, sutrikdyti), dėl kurio žmonės jaučia nerimą. Šios akimirkos yra įrašomos, tarsi pertraukos jūsų klausomoje muzikoje. Jie informuoja smegenis apie tai, ką jos ką tik padarė. Smegenys funkcionuoja, kad išgyventų, todėl pritaiko savo veiklą ramesnei būklei.
Žodžiu, tai yra visa svarbiausia, kas atrasta per pastaruosius 15 metų, ir tai yra reikšmingiausias atradimas.

Smegenų pertrūkiai sukelia depresiją, nerimą, sunkumą susikaupti, ADD / ADHD, nepakankamus darbo rezultatus, mokymosi problemas, potrauminį stresą, smegenų traumas ir kt. Visi šie sutrikimai sukelia žmogaus centrinės nervų sistemos perkrovas, tačiau treniruotės padeda smegenims pamatyti problemines vietas ir pačioms jas pradėti taisyti.

Smegenys yra instinktyvi, į pritaikymą orientuota sistema, ir žmogus nebūtų gyva būtybė, jei jis nežinotų, kaip prisitaikyti prie kasdienio gyvenimo, akimirksniu atsakydamas į klausimus „kur aš esu“ ar „kuo aš šiuo metu skiriuosi nuo kitų“. 
Taigi, kad ir koks simptomas bebūtų, mūsų vidinė sistema sugeba savarankiškai suteikti pakankamai efektyvų poveikį, kad su ja susidorotų. Po 1,2 milijono valandų naudodamiesi NeurOptimal® metodika, šios dinaminės sistemos treneriai įrodė, kad tai yra efektyviausias šiuo metu galimas metodas. Tikimės, kad aukščiau pateikti faktai padės geriau suprasti dinaminės sistemos NeurOptimal® ir neurofeedback poveikį jūsų smegenims.

Statistika: po dauiau kaip 20 sesijų 83,7% klientų praneša apie depresijos sukelto poveikio sumažėjimą, mažesnį poreikį vaistams !