Jokia sistema, kuri teigia, kad padeda kovoti su depresija, greičiausiai nebus tobula, nes ji veikia tik vieną konkrečią smegenų sritį. Vaistai ir gydymo metodai paprastai sukelia trumpalaikį pagerėjimą, nes jie paveikia tam tikrus taškus ir yra invaziniai.

„NeurOPTIMAL“ dinaminė smegenų treniravimo sistema, kuria grindžiami „RigaBrain“ seansai, yra unikalus požiūris, naudojant natūralias technologijas. Ši sistema buvo kuriama daugiau nei 50 metų ir padeda dirbti su smegenimis netiesiniu formatu. Smegenys ir centrinė nervų sistema yra viena sistema, o ne skirtingų, nesusijusių zonų rinkinys, kaip buvo manoma remiantis praėjusių metų tyrimais. Smegenys nuo akimirkos treniruojasi.

Dinaminėje sistemoje „NeurOPTIMAL“ rasti disfunkciniai smegenų funkcijos modeliai – pasipiktinimas (iš angliško žodžio „perturb“ – sutrikdyti, sutrikdyti), dėl kurio žmonės jaučia nerimą. Šios akimirkos yra įrašomos, tarsi pertraukos jūsų klausomoje muzikoje. Jie informuoja smegenis apie tai, ką ji ką tik padarė. Smegenys funkcionuoja, kad išgyventų, todėl pritaiko savo veiklą ramesnei būklei.
Žodžiu, tai yra visa svarbiausia, kas atrasta per pastaruosius 15 metų, ir tai yra reikšmingiausias atradimas, nes buvo įrodyta, kad Žemė nėra visatos centras (tai, savo ruožtu, įvyko tik prieš 400 metų).

Smegenų pertrūkiai sukelia depresiją, nerimą, sunkumą susikaupti, ADD / ADHD, nepakankamus darbo rezultatus, mokymosi problemas, potrauminį stresą, smegenų traumas ir kt. Visi šie sutrikimai sukelia žmogaus centrinės nervų sistemos perkrovas, tačiau smegenys turi tokią galimybę. sistemos pertvarkymas ir pokyčiai, jei jis žino, kuriose vietose būtina nustatyti smegenų veiklą.

Smegenys yra instinktyvi, į pritaikymą orientuota sistema, ir žmogus nebūtų gyva būtybė, jei jis nežinotų, kaip prisitaikyti prie kasdienio gyvenimo, akimirksniu atsakydamas į klausimus „kur aš esu“ ar „kuo aš šiuo metu skiriuosi nuo kitų“. 
Taigi, kad ir koks simptomas bebūtų, mūsų vidinė sistema sugeba savarankiškai suteikti pakankamai efektyvų poveikį, kad su ja susidorotų. Po 1,2 milijono valandų naudodamiesi „NeurOPTIMAL“ metodika, šios dinaminės sistemos treneriai įrodė, kad tai yra efektyviausias šiuo metu galimas metodas. Tikimės, kad aukščiau pateikti faktai padės geriau suprasti dinaminės sistemos „NeurOPTIMAL“ ir neurofeedback poveikį jūsų smegenims.

Statistika: po 20 „RigaBrain“ sesijų 83,7% klientų praneša apie depresijos sukelto poveikio sumažėjimą!