Neuro-grįžtamasis ryšys (NGR) yra tiesioginis smegenų funkcijos treniravimas, kurio dėka smegenys išmoksta veikti efektyviau. Mūsų naudojama atitinkama kompiuterinė programa stebi smegenų veiklą kas milisekundę.Ta informacija gražinama atgal žmogui. Jūs klausotės muzikos, kurios metu galite pastebėti labai trumpus garso sustabdymus (traškesius). Šie pertrūkiai suteikia smegenims svarbią informaciją, kurios joms reikia norint persitvarkyti taip, kad jos dirbtų daug optimaliau. Tai yra laipsniškas treniravimosi procesas. Tai veikia tas smegenų funkcijas, kurias galima išmatuoti. NGR grindžiamas elektros smegenų veikla – elektroencefalograma (EEG). NGR yra smegenų savireguliacijos treniruotė. Savireguliacija yra būtina geram smegenų funkcionavimui. Savireguliacijos treniruotės įgalina centrinę nervų sistemą (CNS) veikti geriau.
NGR sprendžia smegenų veiklos išsiderinimo problemas. Tai apima labai daug problemų, viena iš jų autizmo spektro sutrikimai. 

Smegenų senėjimo lėtinimas 

Smegenys yra pagrindinis valdymo organas, kontroliuojantis viską, ką galvojame, jaučiame ar darome kontroliuodami vegetacinę nervų sistemą. Kai ši sistema veikia puikiai, visos organizmo funkcijos veikia savo geriausiu tempu. Su amžiumi, gyvenimo traumos – fizinės ir emocinės – gali pakeisti smegenų funkcionavimą, nutolinti mus nuo smegenų pusiausvyros ir harmonijos.

Smegenų optimizavimas yra neinvazinė, nemedikamentinė technologija, kuri padeda smegenims sureguliuoti savo funkcionavimą ir pereiti prie didesnės pusiausvyros ir harmonijos. Kai smegenys yra subalansuotos, jos tampa greitesnės ir veiklesnės. Kūnas jaučiasi energingesnis ir atgavęs jėgas. Žingsnis vėl tampa spyruokliuojantis ir akys spinduliuoja. Juslės tampa aštresnės ir jaunatviškos aistros vėl užsidega. Subalansuojate savo smegenis, atnaujinate savo gyvenimą.